Biz Kimiz. Neler Yaparız

Misyonumuz & Vizyonumuz

MİSYONUMUZ
Bilişim alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine kurumsal anlamda doğru ve hızlı hizmet vermek adına olumlu ve çözümsel yaklaşımı ile her sektörden daha fazla müşteriye hizmetlerimizi ulaştırmaktır.

VİZYONUMUZ
Çözüm odaklı davranmayı bir ilke haline getiren firmamız, başardığı işler ve ürettiği projeler ile herkese  BAŞER Bilişim kurumsallığını hissettirmektir.

Başer Bilişim Teknolojileri Akınsoft Antalya Bölge Müdürlüğü Olarak 2004, Yılından Bugüne Sektörün Yazılım ve Donanım İhtiyaçlarını Domine Ediyoruz.

TARİHÇE
Başer Bilişim Teknolojileri Antalya Bölgesinde faaliyet gösteren firmaların sistem gereksinimleri ve program desteği için 2004 yılında kurulmuştur.
Sektör gereksinimlerine paralel olarak devamlı büyüyen firmamız, portföyüne kattığı AKINSOFT programları  ile sektördeki yerini pekiştirmiştir.Şirketimiz “AKINSOFT ANTALYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ” olarak  20  bayisiyle birlikte Antalya Bölgesine hizmet vermektedir.

Sektörün önde gelen marka ve kuruluşlarını ürün yelpazesi ve hizmet ağına katarak bölgedeki hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yazılım ve Donanım konusunda Türkiye devleri ile çalışan firmamız Kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayabilmek için ekibinin bilgilerini sürekli olarak güncel tutmaktadır.

0
Yıllık Deneyim
0
+ Mutlu Müşteri
0
+Farklı Sektör

2004 Yılından Bugüne Antalya da Faaliyetlerimizi Yürütmekteyiz.

2004 Yılından bugüne Başer Bilişim Teknolojileri olarak Akınsoft Antalya Bölge Müdürlüğü görevini yürütmekteyiz. Sektörde en iyiler arasında anılmak adına çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Sektör İhtiyaçları Doğrultusunda Hareket Ediyoruz.

Sektör ihtiyaçları doğrultusunda oluşan ihtiyaçları en iyi şekilde sunabilmek için Arge faaliyetlerimize sizlerle birlikte devam ediyor, programlarımızı bu ölçüde devamlı güncellemekteyiz.

Ofis içi ve Ofis Dışı Eğitim Çalışmalarımız

Ofisimizde yada ofisinizde yapmış olduğumuz eğitim çalışmalarıyla program geçiş süreçlerinizi kolaylaştırıyor, işlerinizi hızlandırıyoruz.

Donanım Temini

Kullanmakta olduğunuz programla birlikte gelişen donanım ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılayabilmeniz için Başer Bilişim bünyesinde donanımlarınızı temin ediyor, desteğini veriyoruz.

Devamlı Güncellenen Bilgiler

Sektördeki oluşan değişikliklere istinaden ekip bilgilerini, merkez eğitim ve çalışmalarıyla devamlı güncellemekteyiz.

Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek adına sektör deneyimi olan personellerle hizmetimize devam etmekteyiz.

Biz Akınsoftuz.

29 Ülkede, 2000 den fazla çözüm ortağı ile,  6000 den fazla personelle, 130.000 den fazla müşteriye ulaşan AKINSOFT ailesinin 15 yıldır çözüm ortağı olarak diyoruz ki ; ” Biz AKINSOFT Ailesi’nin 24 yıldır yaratmış olduğu bu güce güveniyoruz.

Başer Bilişim Teknolojileri

1. Akınsoft Antalya Bölge Müdürlüğü

Her Projemiz Bir Başarı Hikayesi.