E-Ofis

Ofisinizde mesajlaşma, yedekleme, ekran izleme, sql kurulum,santral server ve tüm alanlarda ihtiyaçlarınza uygun çözümler sunuyoruz.

Şirket içerisindeki bilgisayarların kayıtlarını, personel yazışma loglarını, ekran görüntülerini takip edebildikleri, Adres telefon veya müşteri takibi yapılabilen, şirket araçlarının servis, kasko gibi işlemlerini takip eden ofis yönetimi programımızdır.

Yedekleme

Yedekleme programımız ile önemli dosyalarını tek tuş ile yedekleyebilir, ihtiyaç olması durumunda kolayca erişim sağlayarak tekrar yükleyebilirsiniz.

SMS Server

AKINSOFT program ve uygulamaları üzerinden SMS gönderimi için geliştirdiğimiz programımızdır. Tüm programlarımız için SMS gönderimi desteği sağlayan SMS Server ile programınız olmasa bile toplu SMS gönderebilirsiniz.

Santral Server

WOLVOX Otel Yönetimi ve E-Ofis programını kullanan ve telefon trafiğini ölçümlemek isteyen bütün işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır. Sanal Santral entegrasyonu ile tüm görüşmelerinizi elektronik olarak kaydetme, takip etme, tekrar dinleme gibi işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Office Messenger

OfficeMessenger programı ile ağa bağlı bilgisayarların mesajlaşma loglarını kayıt altına alın. Bu sayede personellerinizin yazışmalarını takip edin ve ekran karşısında kalma süreleri hakkında bilgiye sahip olun.